"Všetko pre Vaše auto"
Autobatérie za akciové ceny
Varta Blue dynamic 44Ah - 53,00 €
Varta Black dynamic 56 Ah - 62,00 €
Varta Blue dynamic 60 Ah - 72,00 €
Varta Blue dynamic 72 Ah - 85,00 €
Varta Blue dynamic 74 Ah - 86,00 €
Varta Silver dynamic 74 Ah - 94,00 €

Autopríslušenstvo

Z nášho širokého spektra kvalitného autopríslušenstva a autodoplnkov vyberáme:
Centrálne zamykania:

Cz Fabia DO Cz Fabia DO - centrálne zamykanie na diaľkové ovládanie pre 4 - dvere – sada pre vozidlá ŠKODA FABIA, 4ks päťvodičové servo,výstup má smerové svetlá, sada tiahiel, spojovací materiál, kabeláž pre 4 – dvere vozidla s vyvedením zadných kontaktov.

T Lock – Keetec T Lock – Keetec - centrálne zamykanie na klúč pre 4 – dvere, 2ks päťvodičové servo, 2ks dvojvodičové servo, riadiaca jednotka, kabeláž, plechy, tiahla.

Plock new – Keetec P Lock new – Keetec - centrálne zamykanie na diaľkové ovládanie pre 4 – dvere, 2ks DO, 2ks päťvodičové servo, 2ks dvojvodičové servo, výstup na smerové svetlá, riadiaca jednotka, kabeláž, sada plechov a tiahiel .

Elektrické ovládanie okien:

Spal kit Spal kit - elektrické ovládanie predných dverí vozidla od talianskeho výrobcu SPAL, spojovací materiál , kabeláž, servomotory s prevodovým príslušenstvom.

 

Fabia kit Fabia kit - originálne elektrické ovládanie predných okien pre Škodu Fabia I, sada obsahuje 2ks servomotorov s pohonným mechanizmom , kabeláž, záslepky.

Parkovacie snímače:

Parkovací asistent BS 400 Parkovací asistent BS 400 - nový parkovací asistent s vysokou spoľahlivosťou a možnosťou pripojenia na LCD dispeja, 4ks snímačov s vymedzovacími podložkami integrovateľnými do zadného nárazníka vozidla.

Parkovací asistent BS 800 Parkovací asistent BS 800 - nový parkovací asistent s prednými aj zadnými snímačmi ,LCD displej, ktorý automaticky zobrazuje vzdialenosť a umiestnenie prekážky, 8ks snímačov s vymedzovacími podložkami integrovateľnými do nárazníkov vozidla.

Varta Akumulátory Varta - ponúkame celý produktový rad akumulátorov popredného svetového výrobcu Varta, ktorý je známy svojou kvalitou. V našej ponuke si určite nájdete ten najvhodnejší typ akumulátora podľa Vašej potreby a technickej špecifikácie za neuveriteľné ceny.

Perion Akumulátory Perion - ponúkame aj celý produktový rad akumulátorov výrobcu Perion, s veľmi priaznivým pomerom cena/výkon. Jedná sa o bezúdržbový spoľahlivý akumulátor vhodný pre všetky typy osobných a úžitkových automobilov.

V prípade špeciálnej požiadavky na iné autopríslušenstvo prípadne autodoplnky nás neváhajte kontaktovať.

Akcie